Ogłoszenia duszpasterskie 18.04.2021

III Niedziela Wielkanocna

18 kwietnia 2021

• Po sumie spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
  • Dzisiejsza taca przeznaczona na cele remontowe. W najbliższym czasie rozpocznie się kolejny etap prac konserwatorskich w naszym kościele. Mamy nadzieję, że uda nam się również domknąć pierwszy etap prac remontowych na plebanii. Serdecznie dziękujemy za Wasze ofiary.
  • Bóg zapłać za wsparcie diecezjalnej Caritas ofiarami do puszki w ubiegłą niedzielę kwotą 800 złotych.
  • Dziękujemy za sprzątanie kościoła parafianom z Kolonii Wolica. A byli to: Mirosław Skwara, Dorota Surowska, Iwona Jędzura, Karol, Kamila i Katarzyna Kapusta, Agnieszka i Marcelina Lenart, Bożena Ptasznik. Bóg zapłać! Do sprzątania kościoła zapraszamy w piątek na godzinę 18.30 parafian z Bilska.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Gazety „Gość Niedzielny” i „Niedziela” do nabycia w zakrystii. Dla Przyjaciół WSD w Sandomierzu mamy ostatni numer „Powołania”.
  • (Suma) Zapowiedzi:

-Krzysztof Wiesław Bładek, kawaler ze Stanów, par. Stany oraz Aneta Agata Pawusiak, panna z Wolicy II, par. tutejsza, zap. 2.

-Jakub Frąk, kawaler ze Słupia, par tutejsza i Aleksandra Blacha, panna z Krzemienia II, parafia Krzemień, zap. 1.

• W ostatnim tygodniu odeszły z naszej wspólnoty parafialnej do Pana po nagrodę wieczną: Zofia Gil, Franciszka Dudka. Polećmy je miłosierdziu Bożemu…

tel.536 025 063